Křest knihy Pytlík Kryplík

3.12.2019

Vydáváme s manželkou naší první knížku pro děti i dospělé s EKOpřesahem. Jmenuje se Pytlík Kryplík.

přejít na web

Tvorba webových stránek / Tomáš V. Hron

Nabízím:


Máte zájem o webové stránky?
Nezávazně a zdarma se můžete optat!

Orientační cena:

Cena projektů se odvíjí od rozsáhlosti a náročnosti. Ceny uvedené níže jsou pouze orientační. V případě potřeby mě stačí kontaktovat pomocí formuláře níže, přiblížit mi svou představu a já vám zdarma zašlu přesnější kalkulaci.


stránky HTML, CSS, JS, PHP
do 4 slidů
cca 6.000 Kč

stránky wordpress
do 5 slidů
cca 6.000 Kč

stránky HTML, CSS, JS, PHP
více jak 4 slidy
6.000 - 15.000 Kč

stránky wordpress
více jak 5 slidů
6.000 - 12.000 Kč

e-shop wordpress
od 9.000 Kč

Tom V. Hron | Tvůrce webových stránek

Volný čas trávím samostudiem programování a tvorbou webových stránek v jazycích HTML, CSS, JavaSctript, základy PHP. (více o TvH)

Potřebujete vědět více?

Pro všechny z vás, kteří uvažují o nových osobních, firemních stránkách, nebo chcete předělat své staré, nabízím své znalosti a dovednosti. Pracuji s HTML, CSS, JS a základy PHP. Nainstaluji vám webové stránky s redakčním systémem na bázi WordPressu.

Není třeba se bát neznámého světa. Nehodlám těžit z vaší neznalosti. Provedu vás krok za krokem výstavbou vašeho webu - od možností, které internet a prezentace na webu nabízí, přes výběr domény, její registraci, společně najdeme vizuál vašich stránek, který vám bude sedět na míru, vámi požadovaný web naprogramuji a společně ho spustíme.

Nabízím své služby i po spuštění formou údržby webu, vkládání nového obsahu a aktualizací. Vše levně a rychle. V případě zájmu naučím základy programovacího jazyka, abyste si případné změny mohli provádět sami.

Nabízím přímé jednání, lidský přístup a levné ceny. Nejsem svázaný programátorskými kodexy a unifikací: „jak to dnes mají všichni“. Jelikož píši čistý kód, nemám svázané ruce drahými šablonami webových editorů. Weby dělám plně responzivní, které se přizpůsobují zařízení, ze kterého jsou prohlíženy, a dělám je hlavně tak, jak se mě a mým zákazníkům prostě líbí, samozřejmě s důrazem na funkčnost.

Pokud ovšem máte zájem o web s vlastním administrátorským rozhraním pro větší firmy a instituce, který spravuje více lidí současně, nebo si chcete sami web doplňovat články, novinkami a zajímavotsmi, naistaluji vám na vámi vybranou doménů web na bázi WordPressu. Rychle, kvalitně a hlavně levně. Poté vás seznámím s administrátorským rozhraním WordPressu a budu vám i na dále po ruce v případě nutnosti.

Máte zájem o mnou naprogramované webové stránky, nebo byste se rádi na něco optali? Stačí mi poslat zprávu pomocí formuláře níže. Konzultace a poptávka nezávazně a zdarma!

Předchozí projekty

Martadancingerova.cz / Osobní blog herečky Marty Dancingerové / wordpress

Petrbatekmoderator.cz / Jednoduchá webová prezentace moderátora Petra Baťka / wordpress

SkaAgency.cz / Levné stránky s redakčním systémem Umělecké agentury SkaAgency / wordpress

Predplatnemdk.cz / Divadelní předplatné Městského divadla Kladno / html, css, js, php

Poppies.cz / Webové stránky první veganské restaurace v Kladně / wordpress

Ukocicichtlapek.cz / Stránky první kočičí kavárny v Kladně / html, css, js, php

Skautjihlava.cz / Jihlavské skautské středisko ZVON Jihlava chtělo přejít ze starých stránek na nové adaptabilní s redakčním systémem / wordpress

Kvetinylilien.cz / Jedno soukrommé květinářsví stálo o lehký a jednoduchý web s galeriemi. / html, css, js, php

Scenografia.cz / Divadelní scénograf a výtvarník Hugo Tron Čačko přišel s jasnou vizí, jak by měl jeho web vypadat. Čistě kodérská záležitost. / html, css, js, php

Numaci.cz / Minimalistický web s černým designem. Jeden z prvních kodérských počinů. / html, css, js

Doporučení

Tomáš Volf

zakladatel veganské restaurace

Velké díky za skvělou spolupráci a ještě lepší výsledek. Naprosto profesionální a zároveň lidský přístup, kterého je v této oblasti velmi málo. Skvělé nápady, rychlá realizace a operativní komunikace. Stránky už nikdy od nikoho jiného...vřele doporučuji!

Jakub Hubert

herec, zakladatel umělecké agentury SkaAgency

Super práce, spolupráce, ochota a také vysvětlení pro mě jinak neznámého vesmíru. Moc děkuju za krásné stránky!!! Naprosto doporučuju!!!

Kristýna Lafková

majitelka kavárny U kočičích tlapek

Všechno naprosto perfektní, moc děkujeme za tvorbu webových stránek a všechno s tím spojené. Spolupráce byla rychlá a příjemná. Hned první návrh nás okouzlil. Všechno bylo vysvětleno, tak aby to pochopil i někdo kdo se v tom vůbec nevyzná. Nemůžu jinak než doporučit! Děkujeme ještě jednou!

Hugo Tron Čačko

divadelní scénograf, výtvarník

Z našej spolupráce nad tvorbou mojich webových stránok som žasol v nemom úžase! Na dve konzultácie mi Tom vytvoril na mieru ušité, vkusné a prehľadné stránky za výbornú cenu! Splnil všetky moje vrtochy a urobil tak z môjho portfólia prezentačnú úroveň! Tom je rozhodne tá najlepšia voľba pre tvorbu tvojich weboviek a ich správu!

Nezávazná poptávka:

Můžete mě sledovat na #instagramu nebo #facebooku!